Nenašli ste kurz, ktorý ste hľadali?

Zadajte dopyt na vzdelávacie služby, ktorý bude rozposlaný vzdelávacím spoločnostiam na stránkach kurzy.education.sk.

Zadať dopyt

Nechajte nás sledovať najvýhodnejšie ponuky za vás!

Kliknite sem, zadajte agenta pre vašu oblasť a dostávajte nové ponuky z portálu kurzy.education.sk.

Vytvoriť agenta

ELEKTROTECHNIK - preškolenie pracovníkov - par.21, 22, 23

9.6.2016 4

AV Zvolen

55 €

Cena je konečná, firma nie je platcom DPH.

Nezáväzne objednať

Kurz pre verejnosť

Termíny konania

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

9.6.2016
8.9.2016
13.10.2016
8.12.2016

Cena

Cena (neplatca DPH)
55 €

Kurz na mieru (vnútrofiremný kurz)

Kurz je možné organizovať pre uzavreté skupiny kde obsah, termín a miesto sa dohodne podľa požiadaviek zákazníka.

Cena bude vypočítaná na základe presnej špecifikácie objednávateľa.

Odporúčaný rozsah 8 hodín

Obsah kurzu

Cieľ kurzu

Cieľom seminára je oboznámiť jeho účastníkov s aktuálnymi zmenami súvisiacimi s bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci s technickými zariadeniami elektrickými a zároveň upozorniť na všetko podstatné, čo priniesla nová vyhláška 508/2009 Z.z., ktorá nahradila vyhlášku č. 718/2002 Z.z.

Cieľová skupina

Seminár je určený všetkým držiteľom osvedčenia o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike, je organizovaný ako súčasť plnenia si pravidelnej povinnosti zamestnávateľov v zmysle § 147 ods. 1 Zákonníka práce v úplnom znení, v nadväznosti na § 7 ods. 1 písm. a) a § 6 ods. 4 zákona č. 124/2006 Z.z. v znení neskorších predpisov a ako súčasť plnenia si povinností fyzických osôb (podnikateľov) a právnických osôb, vykonávajúcich činnosti na vyhradených elektrických zariadeniach na základe osvedčení a oprávnení podľa zákona č. 124/2006 Z.z. v znení neskorších predpisov.

Obsahová náplň

Odborno-konzultačný seminár je určený všetkým záujemcom, ktorým neuplynula lehota 5 rokov na preškolenie v oblasti daného paragrafu.

Kategória

Rýchle odkazy

Kontaktné údaje

Www stránka aktivity
www.aveducation.sk

(Tu nájdete viac informácií o tejto aktivite)

Kontakt na organizátora
Akadémia vzdelávania Zvolen
mobil: 0902930207, 0902930206
e-mail: avzv@avzvolen.sk

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Miesto konania

Námestie SNP 25, 960 01, AV Zvolen, Slovensko Zvolen

Zobraziť ďalšie kurzy

Detail organizátora

Organizátor

Akadémia vzdelávania Zvolen

Certifikát ISO Člen AIVD SR
Sídlo Nám. SNP 25/15, 96001, Zvolen, Slovensko
Kontakt na spoločnosť Telefón: 0902 930 207
E-mail: avzv@avzvolen.sk

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Web

Popis činnosti

Akadémia vzdelávania Zvolen od r.2013 je samostatné občianske združenie, ktoré úzsko spolupracuje s ostatnými AV v SR a má profesionálne miesto v oblasti celoživotného vzdelávania s príjemnou atmosférou a vysokou kvalitou poskytovaných vzdelávacích služieb.

V trimestrálnom /ale podľa želania záujemcov aj semestrálnom či ročnom/ štúdiu jazykov učíme angličtinu, nemčinu, ruštinu, španielčinu, francúzštinu, taliančinu a slovenčinu. Ponúkame aj menej tradičné jazyky, ako je maďarčina, poľština, ukrajinčina, holandština. Učíme individuálnych študujúcich, ale aj zamestnancov podnikov a inštitúcií v rámci firemného vzdelávania. Vykonávame audit jazykových znalostí vo firmách, ale aj individuálne bezplatné testovanie Vašej úrovne znalosti cudzieho jazyka, ktorá Vám z vysokou pravdepodobnosťou ukáže, v ktorej úrovni medzinárodnej stupnice znalostí jazyka sa práve nachádzate. Testovanie minimalizuje riziko, že by ste sa na vyučovaní trápili alebo naopak nudili. Taktiež Slovenčina ako cudzí jazyk je osvedčené jazykové vzdelávanie pre záujemcov, ktorí chcú poznať náš jazyk.

V odbornom vzdelávaní poskytujeme žiadané rekvalifikácie v profesiách ekonomických, ako je podvojné účtovníctvo či kurzy informatiky a práce s PC, ale aj služieb, remesiel. V oblasti kurzov kozmetickej starostlivosti, manikúry, vizážistiky a koloristiky a nechtového designu poskytujeme len doplnkové vzdelávanie. Organizujeme aj preškolenie a skúšky elektrotechnikov. Mnohým, najmä ženám, sme pomohli získať novú príležitosť uplatniť sa na trhu práce po absolvovaní kurzu opatrovateľstva a kurzu nemčiny pre opatrovateľky. Naše kurzy majú vysokú kvalitu a náročnosť. V oblasti manažérskeho vzdelávania ponúkame celú širokú škálu kurzov manažérskych zručnosti, osobitne úspešne v oblasti komunikácie a obchodných zručností. U nás nechodíte na prednášky, u nás pod odborným vedením lektora trénujete zručnosti.

Vzdelávací servis poskytujeme firmám a inštitúciám v rámci ich programov vzdelávania zamestnancov. Pre firmy a inštitúcie ponúkame pravidelne jednodňové odborné semináre venované aktuálnym legislatívnym zmenám alebo špecifickým problémom praxe.

Príďte sa k nám presvedčiť, že je možné sa učiť v príjemnej atmosfére, v pohode a podľa Vašich želaní. Príďte sa presvedčiť, že vždy možno znova začať niečo nové, alebo že vždy môžete byť vo svojej profesii lepší. Ak ste stratili zamestnanie, príďte sa k nám poradiť o možnostiach rekvalifikácie a začnite znova nový život. Uvidíte, že to čo sa zdá niekedy nemožné, s našou pomocou sa stane možným.

Jediná investícia, na ktorej nemôžete prerobiť, je investícia do vlastného vzdelávania!

Poradenstvo

  • Rôzne

Poradenskú a konzultačnú činnosť zabezpečujeme v týchto štátoch a regiónoch:

  • Slovensko

Referencie (naši top klienti)

  • CONTINENTAL Automotive System Slovakia s.r.o. Zvolen
  • BUČINA DDD, spol. s.r.o. Zvolen
  • HRIŇOVSKÉ STROJÁRNE, a.s. Hriňová
  • SPRÁVA FINANČNEJ KONTROLY Zvolen
  • BERNER s.r.o. Detva
  • OJALA Kriváň
  • IOM

Objednávka online

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránkach "kurzy.education.sk" som našiel Vašu aktivitu "ELEKTROTECHNIK - preškolenie pracovníkov - par.21, 22, 23", ktorá sa zobrazí na linke:
http://kurzy.education.sk/d-47178/elektrotechnik-preskolenie-pracovnikov-par-21-22-23-kurz-av-zvolen

Prosím kontaktujte ma čo najskôr, či je možné prihlásiť sa na túto aktivitu s nasledovnými údajmi:

Údaje:

Vyžiadanie informácií

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránke kurzy.education.sk som našiel ELEKTROTECHNIK - preškolenie pracovníkov - par.21, 22, 23 "http://kurzy.education.sk/d-47178/elektrotechnik-preskolenie-pracovnikov-par-21-22-23-kurz-av-zvolen". Prosím o odpoveď na nasledujúcu otázku:

 

Prihlásiť sa na kurz Kontaktovať organizátora